Prąd od Plusa

Czy w naszym gniazdku elektrycznym może płynąc prąd zakupiony od telekomu? Oczywiście, że tak. Prąd można kupić m.in. od Plusa.

Co oferuje Plus?

Plus jako sprzedawca prądu proponuje gospodarstwom domowym dwie oferty: Energia na abonament oraz Energia bez prognoz. Pierwsza oferta wyróżnia się swoją formą, czyli abonamentem. Odbiorca energii zakupuje wybrany przez siebie pakiet energii. Rozliczenie ma miejsce maksymalnie dwa razy w roku i jest realizowane na podstawie dokonanego odczytu licznika energii elektrycznej. W przypadku drugiej oferty rozliczanie jest dokonywane na podstawie faktycznego zużycia energii. Sprzedawca gwarantuje, że stawki nie zmienią się przez okres 36 miesięcy.

Jak skontaktować się z Plusem?

Plus umożliwia kilka form kontaktu: infolinia, formularz kontaktowy, stacjonarne punkty obsługi oraz serwis Plus Online. Infolinia jest czynna przez całą dobę i w każdy dzień tygodnia. Nr infolinii to 601 102 601. Z telekomem można się także skontaktować za pomocą formularza, który znajduje się na stronie plus.pl. Klienci Plusa mają do dyspozycji także inny kanał do kontaktu – serwis Plus Online. Można także skorzystać ze stacjonarnych punktów obsługi, które znajdują się w każdym zakątku kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *